SUPERBAHİS.COM – J.R. SMİTH, 2018 FİNALLERİ’NDEKİ HATASI İÇİN: ‘HEPİMİZ HATA YAPIYORUZ’J.R. Smith, 2018 NBA Finalleri’nin 1. maçının sonunda yaptığı büyük hatayı yorumladı ve “hepimiz hata yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Smith, Matt Barnes ve Stephen Jackson ile yaptığı bir röportajda, 1. maçın son saniyelerinde skor 107-107 eşitken, George Hill’in faul atışları yapar yapmaz hücum ribaundını almasına rağmen top ile dışarı çıkmasını yorumladı.

“NEREYİ İŞARET EDİYOR BU…”

Smith o anı şu sözlerle anlattı:

“Ondan önceki pozisyonda, bir faul yapılmıştı (George Hill’in serbest atışları). George ikisini de attı zannettim. Ama atmadı. George ikinci serbest atışı kullandığında ‘Tamamdır’ dedim. Topu aldığımda ‘Herhalde mola alırız ya da zaten faul yaparlar’ diye düşündüm. Normalde nasıl gidiyorsak, öyle devam ederiz sandım. Topu aldım, kimse mola almadı. Ben de ‘Tamam’ dedim, ‘O zaman topla dışarı çıkayım. Maç bitmek üzere.'”

“LeBron’a baktım, Bron şöyle yaptı *Öbür tarafı işaret ediyor. ‘Nereyi işaret ediyor bu a***’ dedim. Ettiği yere baktım. ‘Olamaz’ dedim. ‘Az önce bu olmuş olamaz. Finallerde olmamalı. Bu adamları yenmek üzereydik…'” 

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


J.R., o dönemki koçu Tyronn Lue’nun kendisine “bir basketbol pozisyonu oynadığını ve işe yaramadığını” söylediğini belirtti.

Smith, şu ifadeleri kullandı:

“Eğer benim hatamsa ve üzerime yıkmak istiyorsanız, sorun yok. O gece koçu aradım ve ‘Abi, ne diyeceğimi bilmiyorum’ dedim. ‘Kardeşim’ dedi, ‘Neden bahsediyorsun? Bir pozisyonu değerlendirdin ve işe yaramadı. Olur böyle şeyler.'”

“O YAPTIĞIMA O GECE GÜLMÜŞTÜM”

LeBron James, seri bittikten yapar yapmaznda, o maçtan sonra bir taktik tahtasını yumrukladığı için elini sakatladığını belirtmişti. Smith, röportajda LeBron’dan oldukça olumlu bahsetti ve LeBron da hiçbir zaman halka açık bir şekilde Smith’i suçlamamıştı.

Smith, yaptığı hatayı çok çabuk geride bıraktığını da şu sözlerle açıkladı:

“O gece o yaptığım şeye gülmüştüm. Ben bir şeylere takılan bir adam değilim. Kin falan beslemem. Bunu hiç unutmayacağım, ama oyuncular hata yapar. Benim hatam da Final serisinde oldu. Hepimiz hata yapıyoruz.”


You may also like...

2 Responses

  1. dakika dedi ki:

    Betboo kırana geçen mücadeleden gol sesi çıkmadı. Maçtan dakikalar  4. dakikada

  2. sürpriz dedi ki:

    Sultanbet/ Real Madrid. I am aware that I will be questioned

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: