SUPERBAHİS.COM – GERHARD STRUBER: BAŞAKŞEHİR FAVORİ AMA ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZMücadele öncesinde Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısında Wolfsberger AC Teknik Direktörü Gerhard Struber ile takım kaptanı Michael Sollbauer açıklamalarda bulundu.
Başakşehir’in tecrübeli oyunculara sahip olduğunu belirten Gerhard Struber, “Bizim için özel ve yeni bir tecrübe oluyor. Yarinki maç için hazırız” dedi. Öz güveni olan bir takım olduklarını vurgulayan Struber, “4-0’lık Mönchengladbach galibiyetini biz de beklemiyorduk. Roma’ya karşı puan almayı bekliyorduk. Yarın Başakşehir kesin favori ama biz de elimizden geleni yapacağız. Teknik ve taktik olarak hazırız. Bir planla geliyoruz. Plana sadık kalmak istiyoruz. Onların oyunlarını zorlaştırmak istiyoruz. Kanatlardan iyi geliyorlar. Burada tecrübeli oyunculara sahipler. Güçlü bir mücadele etmek istiyoruz. Az alan ve zaman vererek güçlü silahlarına karşı savunmamızı yapmak istiyoruz” diye konuştu.
Michael Sollbauer ise İstanbul deplasmanın zor olduğunu söyleyerek, iyi bir sonuçla sahadan ayrılmak istediklerini ifade etti.

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


You may also like...

1 Response

  1. 3-0 dedi ki:

    Egobet tour with a 3-1 win. Galatasaray, which hosted Croatia’s Hajduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: