BETPAS303.COM – GAZİANTEP’TE JET SUMUDİCA KARARI!Gaziantep Futbol Kulübü, Teknik Direktör Marius Sumudica’nın sözleşmesini 2021’e kadar uzattığını açıkladı

İŞTE YAPILAN RESMİ AÇIKLAMA…

“Fazla başarılı teknik direktörümüz Marius Sumudica, sezon sonu bitecek olan sözleşmesini Başkan Yardımcımız Sayın Mahsun Altunkaya ve Genel Sekreterimiz Sayın Müslüm Özmen’in de katıldığı imza töreniyle2021 yılına kadar uzatacak resmi sözleşmeye imza attı.
 
SUMUDICA; “BURADA OLMAKTAN DOLAYI MUTLUYUM”
 
 Marius Sumudica, Gaziantep’te olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederken, “Kariyerime Gaziantep’te devam etmekten dolayı çok mutluyum. Burada geride bıraktığımız sürede yeni bir takım olmamıza rağmen başarılı sonuçlar aldığımızı düşünüyorum. Yönetimimizinde bu doğrultuda bana güvenmesi ve sözleşmemi bir yıl daha uzatmaları uzun vadeli başarılar için beni heyecanlandırıyor. Taraftarımıza bir kez daha söz veriyorum ki bu takım asla düşmeyecek ve başarılı olmaya devam edecek” diye konuştu.

 
MAHSUN ALTUNKAYA; “HOCAMIZDAN MEMNUNUZ”
 
betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


Gaziantep Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Mahsun Altunkaya, teknik direktör Sumudica’ya olan güvenlerini bir kez daha dile getirerek; “Gaziantep şehrinin başarısı için hepimiz elimizi taşın altına koyduk. Bu takımın başarılı olması için her fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz. Ve bu doğrultuda başarılı olacağına en ufak şüphemiz olmayan hocamız Sumudica ile 2021 yılına kadar sözleşmemizi uzattık. Bundan dolayı mutluluk duyuyorum ve hocamızın takımımızı başarıya ulaştıracağına inanıyoruz. Kendisine de bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 
 
MÜSLÜM ÖZMEN; “TAKIMIMIZ, TÜRK FUTBOLUNDA ÖNEMLİ BİR YER TUTMAYA DEVAM EDECEKTİR”
 
Genel Sekreter Müslüm Özmen imza töreninde yaptığı açıklamada; “Sumudica kısa süre içerisinde hem bizlerin hem de taraftarlarımızın büyük sevdiği bir isim haline geldi. Kendisiyle sözleşme uzatırken en ufak bir şüphemiz olmadı ve karşılıklı olarak sözleşme uzatma konusunda fikir birliğine vardık. Futbolda en önem arz eden başarı unsurlarından birinin istikrar olduğuna inanıyoruz. Bu dönemde Gaziantep Futbol Kulübümüz, adına yakışır sonuçlar almaya devam edecek ve Türk Futbolu’nda önem arz eden bir yer tutmaya da devam edecektir. Sumudica’ya, tüm ekibine ve futbolcu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diye sözlerini noktaladı.”


You may also like...

2 Responses

  1. sahası! dedi ki:

    Betboo926.com Kılınç ve Mert Hakan Yandaş’ı devre arasında bırakmayacaklarını açıkladı. “İyi

  2. gözünü dedi ki:

    Betpas353.com bölgesi stoper olan Fatih, Sivasspor’da özellikle bu sezon defansif orta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: