BETBOO474.COM – LORİS KARİUS: ‘GALATASARAY’I YENECEĞİMİZE İNANMIŞTIK’Beşiktaş’ın Galatasaray’ı 1-0 yendiği maçın ardından siyah-beyazlı takımın Alman kalecisi Loris Karius açıklamalarda bulundu.

Galatasaray karşısında çok iyi mücadele ettiklerini ifade eden Karius; “Tüm takım arkadaşlarım harika bir performans gösterdi. Takım gibi oynadık, takım gibi mücadele ettik ve her şeyi yaptık. Bugün kazanacağımıza inanıyorduk ve öyle de oldu. Bundan sonra aynı şekilde kenetlenerek yola devam edeceğiz” dedi.

Beşiktaş’taki geleceği hakkında da konuşan Karius, “Beşiktaş ile bir sözleşmem var ve burada olmaktan mutluyum. Her zaman bu konuda spekülasyon yapılıyor. Kulüp kalmamı isterse, ben de kalmak istersem burada kalırım ancak önümüzdeki uzun bir süre var” ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Karius, kazanılan galibiyetle ilgili olarak, “Geleceği okuyamam ama duyguların, düşüncelerin pozitife dönmesi anlamında bir değişim olacak. Son birkaç haftadır bazı maçlarda yüzde yüzümüzü vermediğimiz, elimizden geleni yapmadığımız şeklinde bir görüntü veriyorduk. Bence bunu bugün değiştirdik. Etrafımızdaki herkesi mutlu ettik, sevindirdik bu anlamda pozitif bir değişim olacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


Derbide kolektif bir oyun ortaya koyduklarını kaydeden Alman kaleci, “Birçok sakatlık yaşadık. Bunun bir etkisi oldu, takım sürekli değişti. Bazen işe yaradı, bazen yaramadı. Bir önceki maçta takım olarak doğru bir oyun ortaya koyamamıştık. Bireysel performanslar ortaya çıkmıştı. Bu akşamın en büyük farkı kolektif olarak oynadık ve ortaya iyi bir performans çıktı.” değerlendirmesinde bulundu.

Taraftarın desteğinin kendileri adına çok önemli olduğunu söyleyen Karius, “Bunun büyük bir etkisi var. Oynadığınızda taraftarı tamamen arkanızda hissetmek istiyorsunuz. Böyle olmadığında evde değil de deplasmanda oynuyor gibi bir tablo ortaya çıkıyor. Bu akşam arkamızda çok güçlü, sağlam bir destek vardı.” diye konuştu.


You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: