BETBOO474.COM – BURSASPOR’UN YENİ BAŞKANI MESUT MESTAN OLDU!Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu’nda seçime tek aday olarak giren Mesut Mestan, yeşil – beyazlı kulübün yeni başkanı seçildi.

Bursaspor’un olağanüstü genel kurulu Bursa Büyükşehir Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

1079 üyenin katıldığı divan kurulunda kongreye tek aday olarak giren Mestan, yapılan açık oylamada, genel kurul üyelerinin oylarını alarak başkan seçildi.

Öte yandan bağımsız denetleme kurulu başkanlığına ise Serdar Güllülü seçildi.

“BURSASPOR’U SAHİPSİZ BIRAKAMAZDIM”

Seçimin ardından konuşan Mestan, “Sataşmalara cevap vermek istemiyordum ama birkaç konuya aydınlık getireceğim. 4 defa aday oldum, kimsenin adamı olmadım. Olsaydım kaybetmezdim. Birilerinin adamı olacaksam sizlerin adamı olurum, Bursaspor’un adamı olurum. Gelinen noktayı hepimiz takip ettik. Benim başkan adayı olma gibi bir düşüncem yoktu. Bursaspor’umuzun bana ihtiyacı olduğunu gördüm ve sahipsiz de bırakamazdım. Bizim tüzüğümüz anayasamız, hepimizin namusu. Burada ne şartlarda aday olunacağı yazıyor. Ben yandan girerim, ortadan girerim, benim adım şu… Kimse Bursaspor’un üzerinde değildir.” ifadelerini kullandı.

“İLK HEDEFİMİZ 45 BİN KOMBİNE”

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


Bursaspor taraftarına güvendiğini söyleyen yeni başkan, “İlk işimiz önümüzdeki sezon için 40-45 bin kombine satışı hedefliyoruz. Bursaspor her zaman taraftarıyla büyümüştür. Gelecek sezon da önemli ve kritik ve kombinelerin tüketilmesi hedefimiz olacak. Taraftarımız da ilgi gösterecek inanıyoruz.” dedi.

“SÖZLEŞTİĞİMİZ OYUNCULAR VAR”

Transfer ve teknik direktörlük için de konuşan Mesut Mestan, “Sözleştiğimiz oyuncular var. İmza aşamasına getirdiğimiz oyuncu ve teknik direktörler var.” diye konuştu.

Mestan, transfer ve teknik direktör görüşmeleriyle ilgili bir soru üzerine, “Mehmet Altıparmak ile yüz yüze görüşüp anlaştık. Altıparmak, belirsizlikten ötürü Akhisarspor ile anlaştı. Bu hafta eski futbolcu Sebastien Frey’in ödemesi bulunuyor. Bu sorunu birlikte çözeceğiz. Çok zor bir süreç bizi bekliyor.” ifadelerini kullandı.

ALİ AY, OY BİRLİĞİYLE DİSİPLİNE GÖNDERİLDİ

Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu’nda yaşanan bir diğer önemli gelişme ise eski başkan Ali Ay’ın mali ve idari yönden ibra edilmeyip, disipline gönderilmesi oldu.

Ali Ay ve Cemil Parlakay, kulübü maddi zarara uğrattıkları için olağanüstü genel kurulda oy birliğiyle disipline gönderildi.

You may also like...

4 Responses

 1. Visca dedi ki:

  Supertotobet Fatih Altayl. I call you, you don’t even call you

 2. | dedi ki:

  Gorabet/ ?)
  Yedekler: Muhammed Şengezer, Ataberk Dadakdeniz, M.Emin Sarıkaya,

 3. ZANKA'YA dedi ki:

  Gorabet/ passing Chelsea on penalties.BAYERN MÜNİH: 1 – SEVILLA: 132 ‘Goretzka

 4. Aboubakar dedi ki:

  Milanobet/ sözleri kullandı: “Fenerbahçe büyük bir kulüp. Burada beklentiler ve tutkular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: