BETBOO474.COM – BEŞİKTAŞ’TA 5 MİLYON TL KASADAMali sıkıntılara çare olmak isteyen Beşiktaş taraftarı elini taşın altına koydu. Sosyal medyada başlayan “Omuz Omuza Kartal Yuvasına” hareketi iki günde taraftarın desteği ile 5 milyon liralık ciro getirdi. Kartal Yuvası’nda 10 bin forma siparişine ulaşılırken Beşiktaş’ın kendi ürünlerine de taraftarlar akın etti. Artık hedef Pazar günü derbiye kadar 10 milyon liraya ulaşmak. Öte yandan Serdal Adalı’nın listesinden seçime giren Hüseyin Yücel 1 forma alarak kampanyaya destek oldu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, taraftarın tepkisinin normal olduğunu söyledi. “İstifa etmeyi bir an bile düşünmedim” diyen Avcı, mücadele etmeye de devam edeceğinin altını çizerken sözlerine şöyle devam etti: “Taraftar hep haklıdır. Forma alıyor kombine alıyor… Ağızlarından kötü bir kelime de çıkmıyor. Bu dünyanın her yerinde böyledir. Desibel rekorları çıkmış bir taraftarımız var bence Pazar günü de bizim ayaklarımızdan biri olacaktır. Penaltıyı yine olsa, yine Ljajic’e attırırım.”

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


ÇEBİ’YE AİLE DESTEĞİ

Vodafone Park’taki ilk maçında başkan Ahmet Nur Çebi’yi ailesi yalnız bırakmadı. Çebi’ye babası Yaşar Kaptan Çebi ve eşi Berna Çebi destek oldu.

İLGİ YOK!

Siyah-beyazlı taraftarlar, Vodafone Park’taki mücadeleye fazla ilgi göstermedi. Avrupa Ligi’ndeki kritik maçta 41 bin kişilik stadın yarısı boş kalırken Braga taraftarları da takımlarına destek için İstanbul’daydı. 


You may also like...

4 Responses

 1. Fenerbahçe'den dedi ki:

  Betpas355.com de maddi olarak rahatlatırım.’ demiştim ama o zamanki yönetim, başkan,

 2. deplasmanına dedi ki:

  Restbet404.com olmasının son derece değerli ve önem içeren olduğunu bir kez

 3. 4 dedi ki:

  Betpas355.com da bu satıştan yüzde pay alacak. Geçtiğimiz sezon

 4. Linyitspor dedi ki:

  Sultanbet5510.com LuisPorto’da da Ze Luis benzer durumda. Portekiz ekibi, Marega, Tiquinho

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: