BETBOO474.COM – AHMET NUR ÇEBİ’DEN FİKRET ORMAN VE YÖNETİMİNE TEPKİ!Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Antalya Beşiktaşlılar Derneği tarafından Cumhuriyet’in kuruluşunun 96’ncı yılı dolayısıyla düzenlenen Cumhuriyet Balosu’nda açıklamalarda bulundu.

“105 MİLYON LİRAYI ÖDEDİK”

Siyah-beyazlıların başkanı Ahmer Nur Çebi, önemli bir borç rakamını ödediklerini söylerken “Bir hafta içinde ödenmesi gereken 105 milyon lira borç olduğu, ödenmezse Avrupa’ya gidilemeyeceği ifade ediliyordu, o işi biz çözdük. Birilerinin bırakıp gitme sebebi olan bu sorunu biz dört günde çözdük.” dedi.

“O TEZAHÜRATLARI BEN YAPTIRMADIM”

Fikret Orman aleyhine tezahürat yaptırmadığını söyleyen Ahmet Nur Çebi, “Beşiktaş taraftarının, yöneticisini tribünde cezalandıracak tarzda tezahürat yapmamalı. Çünkü, bunları yaptıranların benim olduğum şeklinde iddialar var. Kulüpten gidenler, vedalaşanlar tarafından. Bindirilmiş kıtalar olmadığını kongre üyeleri ispat etti. Taraftarı lekelemeye çalışıyorsunuz. Yapmak istediğiniz kendinizi haklı ve acizane göstermek, mağdur rolü oynamak… Arkadaşlar, Beşiktaş’ta hiç kimseye leke atamazsınız.” diye konuştu.

“HESABINI KİMSE BANA SORMAMALI”

Eski yönetimde 7 yıl kalmasını eleştirenler olduğunu hatırlatan Çebi “Dediler ki, ‘Niye durdun?’ Ben bugün göreve niye geldiysem, 7 sene boyunca o sebeple durdum. Beşiktaş zor dönemde, buraya gelirim. 7 sene orada kaldıysam da ‘Kızılcık şurubu içtim’ der, otururum. Bunun hesabını bana kimsenin sormamasını rica ediyorum. Ben oradan gitsem ne olacaktı, kaldım ne oldu? Laf atalım, lekeleyelim. Beşiktaş’ın gelecekte enerjiye ihtiyacı var. Taraftarı üzmeyeceksiniz. Taraftarın enerjisine takımın ihtiyacı var. Genel kurul üyelerini kırmayacaksın, yönetimin ihtiyacı var.” açıklamasını yaptı.

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


“KULÜBÜ YAKARAK GİTTİLER”
“ÇEKLERİ CEPLERİNE KOYDULAR”
“İKİ HAFTA SONRA ANLATACAĞIM”

Kulüpten ayrılan yöneticiler ve çalışanlarla ilgili konuşan Ahmet Nur Çebi “Gidenler, bir tuhaf davranış, dedikodular, dağ başını duman almış gidiyorlar. Yakıyorlar. Gidin arkadaşlar, iyi gittiniz. Bu ne hırstır? Beşiktaşlı olanda böyle bir hırs olmaz. Yeni gelen yönetim kuruluna sarılır, kucaklar. Gidenler Roma’yı Neron yakmış ya aynısını yapmışlar, yakarak gittiler. Beni çok üzdüler. Kulüpten içeri girdiğimizde karşımızda bir profesyonel yoktu. İstifa eden, tazminat alan, çekleri cebine koyan profesyoneller vardı. Gidin arkadaşlar. Biz kulübü toplamaya çalışıyoruz. Ya sen 10 sene maaş almışsın bekle başkan, yönetim kurulu geliyor. Kimi 10 gün önce tazminatını Kartal Yuvası çekleriyle alıyor. Anladınız mı bizi daha fazlasını anlatamayacağım devamı haftaya, sonra ki haftaya…” dedi.

“120 BİN TL ALANLAR, BİZİ KARŞILAMADI”

Yüksek maaşlı bazı çalılşanların olduğunun altını çizen Çebi “Kulüpten 120 bin lira maaş alan profesyoneller var. Bizi yalnız bırakan, karşılamayan profesyoneller var ya… 120 bin, 80 bin, 60 bin almışlar, bunlar net. 5 tane adamın kulübe maliyeti kulübe 3 milyon lira. Ben ve arkadaşlarım 105 milyon lira için takla atacakmışız. Atacağız ama onları atacağız” diye konuştu.


You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: