BETBOO474.COM – AHMET AĞAOĞLU: ‘KULÜPLER BİRLİĞİ’NE BAŞKAN ADAYI OLMAYACAĞIM’Kulüpler Birliği için ismi geçen Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağoğlu ilginç bir istişarede bulundu. Ağaoğlu yaptığı görüşmelerin ardından son kararını verdi.

Başarılı başkanın futbolcular ve teknik ekiple bir araya gelerek, “Kulüpler Birliği’ne başkan adayı olmam konusunda talepler var. Siz ne dersiniz. Sizin fikriniz benim için çok önemli. Bu Trabzonspor’a zarar verir mi?” diye görüşlerini sordu. Futbolcular bu konuda Başkan Ağaoğlu’nun alacağı karara saygı duyacaklarını belirterek, görüş vermekten kaçındı.

“ADAY OLMAYACAĞIM”

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


Daha sonra Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği Başkanlığı’na adaylık konusunda kararını verdi. Ağaoğlu, “Ekonomik açıdan toparlanma sürecine girdik. Ancak yapılması gereken çok önemli işler, takımımızın da ulaşması gereken hedefler var. Böylesine önemli bir süreçten geçerken enerjimi iki farklı görevde bölmek istemiyorum. Kulüpler Birliği seçiminde aday olmayacağım ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’e destek vereceğim” dedi.

You may also like...

1 Response

  1. Koç'a dedi ki:

    Betpas323.com da önemi çok olan bir teklifte bulunan Al İttihad’ın Faslı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir%d blogcu bunu beğendi: