BETBOO196.COM – BEŞİKTAŞ’TAN MARİO BALOTELLİ ÇIKARMASI!Burak Yılmaz’ın sakatlık sürecinde Güven Yalçın’dan istediği verimi alamayan Beşiktaş’ta yeni yönetimin görevi devralmasının ardından golcü transferi gündeme gelmişti. Bu doğrultuda Mario Balotelli’yi listelerine dahil eden siyah-beyazlılar, oyuncunun kulübü Brescia’dan gelen açıklama sonrası temaslarına hız verdi.

İtalyan kulübünün başkanı Massimo Cellino, golcü futbolcuyu Ocak ayında bedelsiz olarak bırakabileceklerini dile getirdi. Beşiktaş’ın transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları da geçtiğimiz günlerde İtalya’ya giderek oyuncunun temsilcileriyle bir görüşme gerçekleştirdi. Torunoğulları’nın Balotelli’ye Brescia’da aldığı rakam olan 1.5 milyon Euro’yu teklif ettiği öğrenildi. Beşiktaş Ocak ayında, forvetin yanı sıra stoper ve kanat mevkilerine de takviye yapmayı planlıyor.

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


AYNI MASADA OTURAMAZSIN!
2019 Ballon d’Or ödülünü Messi alırken, adaylardan Virgil van Dijk’ın Ronaldo’ya yönelik sözleri geceye damga vurdu. Hollandalı, Portekizli yıldızın törene gelmemesiyle ilgili soruya “Aday mıydı ki?” yanıtını verirken karşı cepheden açıklama gecikmedi. Ronaldo’nun kız kardeşi Katia Aveiro, “Belki gerçek başarılar kazandığın zaman Ronaldo ile aynı masada oturabilirsin” diyerek kardeşini savundu.


You may also like...

1 Response

  1. Trabzonspor dedi ki:

    Sultanbet550.com büyük oyuncularıdır. Bazıları büyük takımda normal oyuncu olur, Mensah gibi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: