BETBOO182 BONUSLARI NASIL

Газіянтэп і Бешыкташ сутыкнуліся адзін з адным на 8-м тыдні Суперлігі. Гаспадар “Газіянтэп” выйграў матч на стадыёне “Газіянтэп Кальён” з лікам 3-1.

BEŞİKTAŞ ЗНІШЛІСЯ Ў 3 МЕТЫ

“Газіянтэп” выйшаў наперад голам Кевіна Міраласа на 44-й хвіліне. У гэты гол спачатку арбітр падняў афсайдны сцяг, але пазней гол быў вырашаны паводле папярэджання ВАР.

Бешыкташ пакінуў 10 чалавек, убачыўшы чырвоную картку пасля фазы дзеянняў Эрсіна Дзестанаглу супраць Мухамета Дэміра за межамі штрафной пляцоўкі на 55-й хвіліне.

Нягледзячы на ​​10 чалавек, якія засталіся, Бешыкташ зраўняў лік пры дапамозе перадач Валянціна Розье і гола Кайла Ларына на 61-й хвіліне.

“Газіянтэп” зноў павёў наперад з Мухаметам Дэмірам праз 2 хвіліны. Кенан Ёзер вызначыў лік матчу ў 90 + 8.

СЕРІЯ BEŞİKTAŞ СКАНЧАНА

Павялічыўшы серыю “Непераможнасць” да 7 гульняў, “Газіянтэп” павялічыў лік да 11. Бешыкташ, двухтыднёвая серыя якога скончылася, застаўся на адзнацы 10 балаў.

Газіянтэп стане госцем Дэнізліспора на наступным тыдні. Пасля нацыянальнага перапынку “Бешыкташ” сустрэнецца з “Башакшэхірам”.

ЭРСІН ВЫБАЎ З ГУЛЬНІ

На 55-й хвіліне матчу Эрсін Дзестанаглу атрымаў чырвоную картку.

Эрсін Дзестанаглу, які хацеў прыбраць мяч, закінуты за абарону, сутыкнуўся з форвардам “Газіянтэпа” Мухаметам Дэмірам. Пасля гэтай пазіцыі арбітр Яшар Кемаль Угурлу паказаў чырвоную картку Эрсіну Дэстанаглу.

Эрсін Дзестанаглу і Серген Ялчын пярэчылі супраць гэтага рашэння, але вынік застаўся нязменным.

ДЫСКУСІЯ КЛУБАЎ

Трэнер “Бешыкташа” Серген Ялчын выкарыстаў апошнюю замену, узяўшы з гульні Кайла Ларына і замяніўшы Гювена Ялчына.

73. Трэнер “Газіянтэпа” Сумудзіка і яго перакладчык і трэнер “Бешыкташа” Мурат Шахін атрымлівалі жоўтую картку з-за спрэчкі паміж хацінамі кожную хвіліну.

ПЕРАМОГА ПОЗІЦЫІ АД ГАЗІАНТЭПА

У ФК Газіянтэп, які выйграў у Бешыкташа з лікам 3-1, тэхнічная каманда і футбалісты пазіравалі на перамогу ў грымёрцы пасля фазы матчу.