1XBİT.COM – FATİH TERİM’İN GAZİANTEP’TE KADRO ÇARESİZLİĞİ!Real Madrid yenilgii yapar yapmaz, ligde alınacak bir galibiyetle yaralarını sarmak isteyen Galatasaray bugün Gaziantep’in konuğu olacak.

Herkes çok ciddi bir rotasyon beklese de teknik heyetin çok fazla hamle şansı yok. Bu sezon gösterdiği performansla tam bir hayal kırıklığı oluşturan Mariano’nun takım içindeki tek alternatifi olan Şener sakat.

Diğer yandan ise takım içi dinamiklerle çok fazla oynamak istemeyen Fatih Terim zorlu rakibi karşısında da olumsuz bir skor istemiyor.

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


Değişim millî arada UEFA kadrosunda olmayan Emre Taşdemir, Taylan Antalyalı, Jimmy Durmaz ve Ahmet Çalık’ı da Gaziantep’e isteyen deneyimli teknik adam, yapılacak son çalışma yapar yapmaz kadroyu belirleyecek.

Geri dörtlüden sadece Nagatomo’yu Emre ile değiştirmeyi düşünen Terim, ileri üçlüyü ise Babel-Andone-Emre Mor üçlüsüyle kurmayı planlıyor. Ayrıca sol topuğunda ağrı hisseden Belhanda dünkü idmana katılmadı ve maç kadrosundan çıkarılarak İstanbul’a döndü.


You may also like...

3 Responses

  1. imzayı dedi ki:

    Betbaba141.com bir şekilde %100 kapasitenizi antrenmanlara yansıtmasını istiyorum.”Antrenman güç çalışması

  2. AYDIN'DAN dedi ki:

    Betwinner Europe early, causing the positive atmosphere in the team and

  3. gündemi dedi ki:

    Betpark/ indirime de karar verebilir. FIFA, kulübün tavsiyelere riayet ettiğini görürse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d blogcu bunu beğendi: