123BETEBET.COM – NBA: ‘KAWHİ, ARKA ARKAYA OYNAYACAK KADAR SAĞLIKLI DEĞİL’LA Clippers süperstarı Kawhi Leonard’ın, dün gece Milwaukee Bucks ile oynanan ve ulusal televizyonda yayınlanan maçta yer almamasıyla ilgili NBA, kendisinin “şu anda arka arkaya maçlarda oynamak için yeterince sağlıklı olmadığını” söyledi.

NBA sözcüsü Mike Bass, Leonard’ın yük yönetimi hakkında Los Angeles Times’a gönderilen bir bildiride şunları söyledi:

“Kawhi Leonard, ligin istirahat politikası kapsamında sağlıklı bir oyuncu değil ve LA Clippers’ın sakatlık raporunda diz sakatlığının iyileşme sürecinde olarak listeleniyor. Lig ofisi, NBA’nın spor tıbbı direktörü ile görüşerek, takımın sağlık ekibinin, Leonard’ın şu anda arka arkaya maçlarda oynamak için yeterince sağlıklı olmadığına dair kararlılığı ile rahat durumda.”

“ÜZGÜNÜM Kİ BAŞKA BİR YOLU VAR”

betboo giriş tavsiye ettiğimiz önemli bir bahis oynama şirketidir.


Ekip benzer şekilde, Leonard’ın bu sezon 30 Ekim’de, yine ESPN’in yayınladığı bir maç olan Utah’a karşı yük yönetimi ile ilgili devamsızlık durumunda lig onayını almıştı.

Clippers koçu Doc Rivers, bunun Jazz taraftarları için “zorlu” olduğunu açıkladı:

“Söyleyebileceğim tek şey, eğer bir Clipper taraftarıysanız, bunu açıklaması kolay. Dürüst olmak gerekirse, daha çok ilgilenmemiz gerekenler onlar. Bunu söylüyorum tabii ama, tüm taraftarları umursamalısınız, çünkü ödeme yapanlar onlar. Umuyorum ki onlara iyi bir maç izleteceğimiz zamanlarımız olur. Şimdi, eğer bir Kawhi hayranıysanız ve Utah’tansanız, o zaman bu çok zor. Ancak bugün ve hiçbir yerde bunu gerçekten başka türlü yapan hiç kimse yok. “

Kawhi, 5-2 durumundaki Clippers için oynadığı maçta ortalama 30.3 sayı, 7.3 ribaund, 5.7 asist ve 2.3 top çalma ile oynadı.

You may also like...

2 Responses

  1. Beşiktaş dedi ki:

    Betpas353.com Burak Yılmaz’ın takımdan ayrılmasının ardından forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Porto’nun

  2. cevap dedi ki:

    Youwin Hakemler: Onur Özütoprak xx, Mehmet Şahan Yılmaz xx, Mehmet Yıldırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir%d blogcu bunu beğendi: